Aktuálně 70312 nabídek práce!

Nabídka práce: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství, Olomouc

Pozice:
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Zaměstnavatel:
Industrial Machine Service s.r.o.
IČO:
60750154
Oblast (okres, kraj):
Olomouc
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda (od nebo od-do):
45000
Popis práce:

Nástup možný ihned.

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, řidičský průkaz skupiny B - flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost - vysoké pracovní nasazení - komunikativnost a zodpovědnost - práci na PC - MS office - chuť se vzdělávat, učit se nové věci.
Nabízíme: práci v perspektivní společnosti - motivační odměňovací systém - možnost profesionálního a osobního růstu - firemní benefity.
Náplň práce: Řízení výrobních pracovníků, kontrola plnění výrobních operací, rozdělování práce. Požadujeme schopnost práce na PC. Interní systém je IS HELIOS znalost výhodou. Znalost strojírenské dokumentace výhodou.
Praxe ve strojírenství výhodou.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování.

Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte POUZE na e-mail: a.valuchova@inmase.cz.
První kontakt POUZE telefonicky a mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Anna Valuchová
Telefon:
602102337
Počet zobrazení inzerátu:
182×